Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder Scalp&Root Activator 100ml
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder Scalp & Root Activator 100 ml – hiuspohjaseerumi hauraille ja heikoille hiuksille
Tämä hiuspohjaa ja juuria aktivoiva hoito hauraille ja heikoille hiuksille yhdistää kofeiinia ja peptidejä ja auttaa edistämään hiusten kasvutekijöitä, jotka tekevät hiuksista tuuheammat jo 6 viikossa*.
Gliss Care -taso: 2 – Keskitason hoitavuutta, tasapainoinen yhdistelmä ravitsevia ainesosia.
Tämä Gliss-seerumi heikoille ja hauraille hiuksille stimuloi ja vahvistaa juuria ja tehostaa karvatuppien toimintaa jättämättä jäämiä hiuksiin tai tyynyyn. Hiusten tyviboosterissa on miellyttävä myskin tuoksu, ja sen koostumus sisältää 96 % luonnollista alkuperää olevia ainesosia, ml. vettä. Gliss-hiustuotteet ovat PETA:n hyväksymiä**. Koostumus on myös silikoniton ja vegaaninen***.
Käyttö: Levitä seerumia aamuin ja illoin hiuspohjaan 3-5 osassa märkiin tai kuiviin hiuksiin. Hiero ja anna seerumin imeytyä kokonaan. Älä huuhtele! Saat parhaan tuloksen, kun käytät tuotetta 2 kertaa päivässä 6 viikon ajan. Parhaan lopputuloksen saat, kun käytät tuotetta yhdessä Full Hair Wonder -shampoon kanssa.
Tuotteen hyödyt lyhyesti:
Hiuspohjaseerumi tekee hiuksista tuuheammat vain 6 viikossa*
Hauraille ja heikoille hiuksille
Gliss Care -taso 2 - Keskitason hoitavuus
Edistää hiusten kasvutekijöitä
100 % vahvemmat hiukset****
Sisältää kofeiinia ja peptidejä
96 % ainesosista luonnollista alkuperää, mukaan lukien vesi
100 ml
*vähemmän katkeilua säännöllisessä käytössä
**maailmanlaajuinen eläinkokeisiin liittyvä käytäntö
***ei sisällä eläinperäisiä ainesosia
****verrattuna käsittelemättömiin hiuksiin yhdessä shampoon kanssa
Tuotetiedot
Markkinoija
Henkel Finland Oy
Äyritie 12 a, 01510 Vantaa
Valmistusmaa
Unkari
Myyntierät (1)
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder Scalp&Root Activator 100ml
6 KPL / LTK
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder Scalp&Root Activator 100ml
Myyntierät (1)
Schwarzkopf Gliss Full Hair Wonder Scalp&Root Activator 100ml
6 KPL / LTK